Banyodaki kir lekelerini görmekten bıkmadınız mı? Peki ya ocağın üzerindeki o yağ lekesi? Ya da arabanızdaki kirler? Artık bunların etkili bir çözüm yolu var. Karşınızda zorlu lekeler için birebir etkili olan Benk Plus! Bakterilere, virüslere ve lekelere karşı üstün performansı ile etkili bir çözüm yöntemi sunan bu ürün evde, işyerinde ve arabada rahatlıkla kullanılabilir. Özel geliştirilmiş ve patente sahip bir temizlik ürünü Benk Plus, her alanda yüksek verimli temizlik imkanı sunar. %100 yerli üretim olan ürün, inatçı lekelere karşı etkilidir.

 

Olağanüstü formülü ile sizleri kendine hayran bırakan bir temizlik ürünü olan Benk Plus, mutfakta, kilerde, banyoda, yatak odasında, araç koltuklarında, masada, tezgahta, endüstri alanlarında makine temizliğinde ve daha birçok yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Örneğin arabanızın üzerinde bir kuş lekesi fark ettiniz. Hemen üründen birkaç fıs araca sıkın veya lekenin üzerine dökün. Bir süre bekledikten sonra bir bez yardımı ile lekeyi silin. Artık lekeden arındırılmış tertemiz bir aracınız var.

 

Etkin ve üstün formüle sahip Benk Plus ile ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabilir, hızlı kargo ile ürüne hemen kavuşabilirsiniz.