Çağrı Merkezi: 90 507 582 77 07

Benk Plus Çok Amaçlı Genel Temizleyici 500 Ml

23,90 TL
45,00 TL
%47 İNDİRİM

Benk Plus Çok Amaçlı Genel Temizleyici: Araba, işyeri, ev ve sanayii sitelerinde, iç ve dış tüm yüzeylere yapılmış inatçı kir, leke ve yağlarda çok etkili kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Aracınızda bulunan halı, koltuk ve döşemeler, Tavan, Evde, yanmış yağ, mürekkep, tükenmez kalem lekelerini de etkili şekilde yok eder Elbiselerde çıkmayan kol ve yaka lekelerini de etkili şekilde temizler.

Stok Kodu BNKSET355
Barkod 4405964721655
Marka Benk Plus
Renk
Ürün Açıklaması
Benk Plus Aracını Sevenlerin Markası 
 
Benk Plus Yüksek Kalitede Araç Bakım, Koruma Kimyasalları, Araç yıkama aksesuarları konusunda uzmanlaşmıştır. Hem yeni başlıyanlar hem de profesyoneller için hizmet vermektedir. Benk Plus bir markadan daha fazlasıdır. Maceradan, arabalara olan tutkumuzu ve yollara duyduğumuz sevgiden yola çıkarak, ailemizin bir parçası olmak için bu tutkuyu yaşayan herkesi    selamlıyoruz.
 
- Aynı Gün Stoktan ÜCRETSİZ Kargo - 
 
 Benk Plus Çok Amaçlı Genel Temizleyici:  
Araba, işyeri, ev ve sanayii sitelerinde, iç ve dış tüm yüzeylere yapılmış inatçı kir, leke ve yağlarda çok etkili kesin sonuçlar elde edebilirsiniz. Aracınızda bulunan halı, koltuk ve döşemeler, Tavan, Evde, yanmış yağ, mürekkep, tükenmez kalem lekelerini de etkili şekilde yok eder Elbiselerde çıkmayan kol ve yaka lekelerini de etkili şekilde temizler. 
 
Kullanım Talimatı:
Ürünü Temizlemek istediğiniz yüzeye sprey ile sıkılarak 10-30 saniye arası bekleyip mikrofiber bez ile siliniz. 
Yorumlar
Yorum Yap